«باید به سمت تأسیس مدارس بر پایه حوزه علمیه حرکت کنیم»

سازمان مدارس غیردولتی و رئیس‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: تحول تحول بنیادین هدف، دانش آموز در تربیت انقلاب اسلامی است که این آموزش مستلزم مشارکت و مشارکت در سایر دستگاه‌ها و نهادها است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، احمد محمودزاده در چهاردهمین نشست هم‌اندیشی سالانه ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: در ارتباط پیوسته معلم با دانش آموز باید به همه مسائل پرداخته شود، تربیت در کلاس درس با برنامه اتفاق بیفتد و به این امر باید پرداخت جدی شود.

وی افزود: در صورت توجه به نیروی انسانی بسیاری از مشکلات ساده‌تر حل می‌شود، زیرا اصلی‌ترین عامل رشد و توسعه یک دستگاه نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد است.

وی ادامه داد: ارکان تربیت باید هم راستا باشند، مانند صدا و سیما باید در ارکان تربیت یک هماهنگی به وجود بیاید.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در پایان گفت: همکاری بین حوزه علمیه و آموزش و پرورش در تأسیس مدارس غیردولتی گام‌چینی است. باید در آموزش و پرورش به سمت تأسیس مدارس غیردولتی بر پایه حوزه علمیه حرکت کنیم و حوزه علمیه خود بنیان خارج از مدارس غیردولتی باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم