«باید به سمت تأسیس مدارس بر پایه حوزه علمیه حرکت کنیم»

سازمان مدارس غیردولتی و رئیس‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: تحول تحول بنیادین هدف، دانش آموز در تربیت انقلاب اسلامی است که این آموزش مستلزم مشارکت و مشارکت در سایر دستگاه‌ها و نهادها است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، احمد محمودزاده در چهاردهمین نشست هم‌اندیشی سالانه ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: در ارتباط پیوسته معلم با دانش آموز باید به همه مسائل پرداخته شود، تربیت در کلاس درس با برنامه اتفاق بیفتد و به این امر باید پرداخت جدی شود.

وی افزود: در صورت توجه به نیروی انسانی بسیاری از مشکلات ساده‌تر حل می‌شود، زیرا اصلی‌ترین عامل رشد و توسعه یک دستگاه نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد است.

وی ادامه داد: ارکان تربیت باید هم راستا باشند، مانند صدا و سیما باید در ارکان تربیت یک هماهنگی به وجود بیاید.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در پایان گفت: همکاری بین حوزه علمیه و آموزش و پرورش در تأسیس مدارس غیردولتی گام‌چینی است. باید در آموزش و پرورش به سمت تأسیس مدارس غیردولتی بر پایه حوزه علمیه حرکت کنیم و حوزه علمیه خود بنیان خارج از مدارس غیردولتی باشد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial