این گوشی‌ها، آیفون ۱۴ پرو مکس را از نظر سرعت دانلود شکست می‌دهند

Ookla در گزارش عملکرد سه‌ماهه اول ۲۰۲۳، مقایسه‌هایی میان گوشی‌های خاص برند اپل، سامسونگ و گوگل انجام شده است. تولید می کند آیفون ۱۴ پرو مکس پاییز سال گذشته از سرعت دانلود نسبتاً بالاتر می‌برد، اما عملکرد گوشی در سه ماهه اول ۲۰۲۳ تفاوت‌هایی با قبل دارد و سه گوشی هوشمند ساخت سایر شرکت‌ها، سرعت دانلود نسبت به پرچمدار فعلی اپل می‌دهند.

Ookla در گزارش اخیر خود، عملکرد گوشی‌های هوشمند رده‌بالا را از نظر سرعت دانلود، آپلود، ثبات، دردسترس بودن و موارد دیگر ارزیابی کرده است.

مطالعه‌ی Ookla همچنین محبوب‌ترین گوشی‌های هوشند ایالات متحده را در سه ماهه اول ۲۰۲۳ نشان می‌دهد، از نظر سرعت دانلود و آپلود و ارزیابی چه عملکردی نسبت به ترکیبی که ارائه می‌کند.

به گزارش 9to5Mac، آیفون ۱۴ پروفیل مکس در سه‌ماهه‌ی سوم سال قبل با سرعت بالا دانلود ۱۴۷ مگابیت‌برثانیه و سرعت آپلود ۱۷ مگابیت‌برثانیه، جایگاه برترین گوشی را در این بخش به دست آورد. پرچم‌دار اپل در پایانی سه‌ماهه‌ای ۲۰۲۲، جایگاهی که از دست داد و اکنون در سه‌ماهه‌ای اول سال ۲۰۲۳ شاهد حضور محصولات جدید سامسونگ و گوگل در فهرست صدر هستیم.

برترین گوشی‌های هوشمند جهان ازنظر سرعت دانلود

گلکسی S23 اولترا سامسونگ با سرعت دانلود متوسط ​​۱۶۱٫۸۶ مگابیت‌برثانیه جایگاه اول را به‌خود اختصاص داده است. گلکسی زد فولد ۴ با رکورد ۱۴۳.۵۶ مگابیت‌برثانیه و پیکسل ۷ با سرعت ۱۳۲٫۵۷ به‌ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفته است.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما