ایندیاناپولیس پلیس مظنون تیراندازی مرگبار بیرون استادیوم لوکاس اویل را دستگیر کردCNN

اداره پلیس متروپولیتن ایندیاناپولیس در بیانیه ای اعلام کرد که پلیس ایندیاناپولیس مظنون تیراندازی مرگباری را که روز دوشنبه در خارج از ورزشگاه نفت لوکاس در ایندیاناپولیس رخ داد، دستگیر کرد.

طبق گزارشات آنلاین دفتر کلانتر شهرستان ماریون، مظنون، الیجا هیز، 25 ساله، چهارشنبه دستگیر شد و همچنان در بازداشت به سر می برد.

در این بیانیه آمده است: «کارآگاهان قتل با همکاری واحد جرایم خشن ما، مظنون این حادثه را شناسایی و شناسایی کردند. پس از صحبت با هیز، کارآگاهان او را به جرم قتل در این قتل دستگیر کردند.

مشخص نیست که هیز وکیل دارد یا خیر.

در این بیانیه آمده است: «دفتر دادستانی شهرستان ماریون این پرونده را بررسی کرده و تصمیم نهایی را در مورد اتهام اتخاذ خواهد کرد.

دفتر دادستانی گفت: “در حال حاضر هیچ اظهارنظر دیگری وجود ندارد.”

پلیس قبلاً گفته بود که مأموران به گزارش‌هایی مبنی بر تیراندازی به فردی در نزدیکی استادیوم لوکاس اویل مرکز شهر ایندیاناپولیس – محل استقرار ایندیاناپولیس کلتز NFL – درست قبل از ساعت 10 شب دوشنبه پاسخ دادند. پلیس در بیانیه روز چهارشنبه اعلام کرد که یک قربانی در محل حادثه شناسایی و کشته شد. در این بیانیه آمده است که فرد متوفی دانی سندرز 35 ساله است.

ویلیام یانگ، سخنگوی پلیس ایندیاناپولیس در اوایل هفته گفت، بازرسان دلایلی داشتند که معتقد بودند مظنون وارد مرکز همایش ایندیانا شده است، بنابراین در ابتدا مرکز را قرنطینه کردند و افسران آن را جستجو کردند.

بررسی فیلم نظارتی مرکز همایش در نهایت نشان داد که مظنون وارد ساختمان شده و سپس از آن خارج شده است. اواخر دوشنبه توییت کرد. پلیس “مظنون نتوانست به داخل ساختمان برگردد.” گفت در آن زمان، درست بعد از نیمه شب اضافه کرد که قرنطینه برداشته شد.

پلیس اعلام کرد این حادثه روز چهارشنبه در خارج از ورزشگاه رخ داد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما