ایالات متحده دو هلیکوپتر ارتش در حین پرواز آموزشی در آلاسکا سقوط کردند اخبار هوانوردی

دو هلیکوپتر ارتش آمریکا روز پنجشنبه در آلاسکا هنگام بازگشت از یک پرواز آموزشی سقوط کردند که دومین سانحه مربوط به هلیکوپترهای نظامی در این ایالت در سال جاری است. جان پنل، سخنگوی ارتش ایالات متحده آلاسکا گفت که هر هلیکوپتر دو نفر را حمل می کرد. پنل گفت که او فوراً هیچ اطلاعات دیگری در مورد وضعیت افراد درگیر ندارد. در بیانیه ارتش ایالات متحده آلاسکا آمده است که اولین امدادگران در محل سقوط هواپیما در نزدیکی هیلی آلاسکا حضور داشتند.

هلیکوپترهای AH-64 آپاچی از فورت وین رایت، مستقر در نزدیکی فیربنکس بودند. مقامات گفته اند که این حادثه در دست بررسی است و جزئیات بیشتر پس از در دسترس قرار گرفتن منتشر خواهد شد.

همچنین بخوانید: ایر ایندیا 1000 خلبان برای ناوگان بوئینگ و هواپیماهای ایرباس استخدام می کند

آستین مک دانیل، سخنگوی سربازان ایالتی آلاسکا، گفت که آژانس دولتی در این پاسخ دخالتی نداشته است. در فوریه، دو سرباز بر اثر غلتیدن یک هلیکوپتر آپاچی پس از بلند شدن از Talkeetna زخمی شدند.

این هواپیما یکی از چهار هواپیما بود که از فورت وین رایت به پایگاه مشترک المندورف-ریچاردسون در انکوریج سفر کردند. هیلی در حدود 10 مایلی (16.09 کیلومتری) شمال پارک ملی و حفاظت شده دنالی یا حدود 250 مایلی (402 کیلومتری) شمال آنکوریج قرار دارد.

هیلی جامعه ای با حدود 1000 نفر است که در بزرگراه پارک ها در منطقه داخلی آلاسکا واقع شده است. این یک مکان محبوب برای مردم برای گذراندن شب هنگام بازدید از پارک مجاور است که خانه دنالی، بلندترین کوه قاره است.

هیلی همچنین به دلیل نزدیک‌ترین شهر به اتوبوس قبلی که در منطقه خلوت رها شده بود و با کتاب «Into the Wild» و فیلمی به همین نام محبوبیت یافت، مشهور است.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما