اگر اکنون به تور مسافرتی نروید، بعداً از خود متنفر خواهید شد

امروزه، این یک جامعه متنوع و فعال است که مصمم است از شکوه گذشته خود محافظت کند. علاوه بر سفرهای گروهی فقط برای زنان، ما همچنین یک گروه فرعی برای مسافران زن انفرادی ایجاد کردیم که می‌خواهند خانه‌های خود را عوض کنند، پاتوق کنند یا از سایر اعضای جامعه در یک محیط امن میزبانی کنند. سفرهای آنها مسافران را با زنان محلی برای تسهیل تعامل فرهنگی در تماس قرار می دهد و همه آنها در جهت توانمندسازی هستند. هدف آنها چیزی جز تبدیل سفر – و مسافران – به نیرویی برای صلح نبود. مناظر تحت سلطه مایل ها سواحل شن و ماسه سفید، تالاب های شفاف کریستالی با سایه های بی پایان آبی، جنگل های Araucaria و جنگل های حرا که تنوع زیستی باورنکردنی را در خود جای داده اند، تنها چند نمونه از چیزهایی هستند که مسافران در این جزایر زیبا خواهند یافت. پیشنهاد شده است که ماشین های شخصی برای این سفر با نرخ های مناسب در دسترس باشند و با راننده/راهنما از دیدنی ها دیدن کنید. بسته های تعطیلات ایتالیا نیز برای سفرهای ساحلی، تورهای خصوصی ایتالیا، تورهای شراب ایتالیا و تورهای روز ایتالیا در دسترس است.

من تورهای خصوصی را توصیه می کنم.. ارزش بیشتری برای پول شما دارد. پس پول خود را پس انداز کنید و سفر خود را با سفر کوسه سفید یا تورهای دلفین رزرو نکنید. از تهیه پیش‌نویس برنامه سفر گرفته تا ارائه توصیه‌ها/گزینه‌هایی برای اقامت و زمان سفر، نورا در دفتر مرکزی آن‌ها فوق‌العاده حمایت‌کننده بود. نورا قبل از رسیدن ما به هتل ما در موشی زنگ زد و به آنها اطلاع داد که آشپزخانه خود را باز نگه دارند تا بتوانیم بعد از یک پرواز طولانی به کلیمانجارو شام خود را بخوریم (چون در هنگام ورود در فرودگاه تاخیر داشتیم)!

سپس به داخل شهر رفتیم و از بازار بازدید کردیم که همیشه جالب است. بنابراین پس از بازدید از کارگاه آلاباستر (بدون هیچ استرسی) به معبد هتشپسوت رفتیم. هنگامی که در معبد کرناک بود، راهنمای تور ما، «عبد» بیشتر علاقه داشت که گردنبندها و مچ بندهای خود را با خط هیروگلیف به طور خصوصی بفروشد تا زمان از دست رفته را جبران کند. برای غوطه ور شدن در فضایی آرام و آرامش بخش و در عین حال تحسین معماری و آثار باستانی، بازدید از معبد جید بودا را توصیه می کنم. همانطور که او نکات برنامه آتی را توضیح داد، به بازدید برنامه ریزی نشده از یک کارگاه آلاباستر، بازدید از معبد هتشپسوت و سپس قایق اضافی اشاره کرد. بنابراین بعد از اینکه هزینه قایق اضافی را پرداخت نکردیم، تقریباً یک ساعت با اتوبوس رانندگی کردیم تا با بقیه ملاقات کنیم و به خانه برسیم. علاوه بر این، خدمات اتوبوس محلی نیز در زیر این چتر قرار دارند. از نظر سنی، تورهای گفتگوی سفر عمدتاً برای سنین 18 تا 39 سال طراحی شده‌اند. طبق تجربه من در مورد تورهایی که انجام داده‌ایم، و همچنین از چت کردن با راهنماها، اکثر مسافران در گروه سنی اواسط دهه بیست تا اوایل دهه سی قرار دارند. ، با چند نقطه پرت در هر دو انتها.

ما در صورت امکان با قطار و حمل‌ونقل محلی سفر می‌کردیم که اصالت و سرگرمی را به تجربه اضافه می‌کرد. تجربه یک خانه واقعی مراکشی، غذا و مهمان نوازی، تجربه ای باورنکردنی و نگاهی به زندگی یک خانواده مراکشی بود. به ساکنان گفته می شود که برنامه های آمادگی را بررسی کنند زیرا USGS آتشفشان را زیر نظر دارد. در واقع ما لوله ای برای تنفس نداریم (به دلیل کووید)، بنابراین شما باید نفس خود را حبس کنید و لذت بردن از غواصی بسیار دشوار است (قبل از اینکه تجهیزات را بخرم باید می گفتند). برای داشتن صندلی های خوب، بیش از خرید بلیط نمایش از قبل نیاز است. آنها مقصدهای بسیار خوبی دارند و من می خواهم همه آنها را انجام دهم و فقط آنها را با Detours انجام خواهم داد. هنگامی که می خواهیم از مراکش دیدن کنیم، آلسیا و سازمان او را به شدت توصیه می کنیم – کشور و مردمی فوق العاده. من و همسرم در ماه مه گذشته با دو زوج صمیمی دیگر به مراکش سفر کردیم و این سفر چیزی جز دیدنی نبود و به خاطر برنامه‌ریزی عالی سفر آلسیا کوهن از کاوش سفر مراکش بود.

این یک ماجراجویی فرهنگی، آشپزی و جغرافیایی 14 روزه بود که بخش قابل توجهی از کشور، تاریخ، مردم و تنوع منظره‌ای که مراکش را تشکیل می‌دهد را پوشش می‌داد. در پایان بازدید از معبد کارناک، عبدال تقریباً به همه یک تور قایق اضافی فروخت که 11 یورو دیگر هزینه داشت و بخشی از برنامه نبود. هیچ کس چیزی در مورد معبد هتشپسوت توضیح نداد و ما با عجله بالا آمدیم، چند عکس گرفتیم و سپس با عجله به دره رفتیم. پس از طاقت فرسا – از جمله نرسیدن به VIATOR – با اتوبوس به ایستگاه قطار رفتیم و خودمان را به سمت هتل خود طی کردیم. من سفر نیم روزه را انجام دادم، Dhow را به صورت خصوصی گرفتم (قبلاً به اشتراک گذاشته شده بود) هر دو عالی هستند. شصت درصد مراجعین را افراد مسن تشکیل می دهند. تورهای ما، با فرصت‌های خرید عالی؛ هتل هایی با موقعیت ها و امکانات عالی؛ بازدید از جاذبه ها؛ مناظر به یاد ماندنی؛ و موارد دیگر، مورد علاقه همه سنین، از جمله بزرگسالان بالغ و سالمندان است، زیرا هیچ تپه ای برای بالا رفتن وجود ندارد – قطار تمام کارهای سنگین را انجام می دهد! علاوه بر این بازی ها، بسیاری از کازینوها به هتل ها یا استراحتگاه ها متصل هستند و بسیاری نیز میزبان سرگرمی های دیگری مانند اجرای موزیکال یا کمدی هستند.

راهنماها منبع خوبی هستند زیرا بسیار آگاه و آموزش دیده اند تا شما را در طول سفر سرگرم کنند. طی ماه‌های متمادی، متولیان سایت راه‌های ابداعی را برای درگیر نگه داشتن طرفداران جین آستن با رویدادهای آنلاین و یک تور مجازی از خانه نویسنده مشهور کشف کردند. اگر وارهول، پیکاسو، مونه و ون گوگ سرعت شما بیشتر است، می توانید از راحتی خانه خود به MOMA دسترسی VIP داشته باشید. ناهار با خانواده اش در خانه یکی از نکات مهم این سفر بود، به ویژه ملاقات با خواهرزاده ها و برادرزاده های دوست داشتنی و همچنین مادر و خاله ها و عموهایش. او امنیت، رفاه ما را تضمین می کرد و همیشه یک قدم جلوتر از ما بود و اطمینان می داد که سفر هر روز ما راحت است. او در طول انتقال ما به کنیا در مرز زمینی آنها نیز به ما کمک کرد! در اینجا کاری است که ما در هر روز انجام می‌دهیم تا به شما ایده بدهیم که در صورت شرکت در این تور یا یکی از تورهای مشابه مانند بهترین تورهای زمینی، ترکیه شگفت‌انگیز توسط گولت، یا تورهای شگفت‌انگیز ترکیه از طریق زمین، چه انتظاری دارید.

خیلی خوب بود، مثل همیشه، به جز دو مردی که در جنگ داخلی پاهای خود را بر اثر مین از دست داده بودند. در این تور یک روزه گروهی کوچک، از دو تجربه طبیعی دیدنی سبو لذت ببرید. ما قبلاً در دو تور Travel Talk شرکت کرده‌ایم، بنابراین من با ضرورت گذراندن زمان مناسب در اتوبوس آشنا بودم. وقتی به اتوبوس برمی گردند از مکان بعدی دیدن می کنند. اگر به دنبال این هستید که تور خود را در تاج محل به یک تجربه به یاد ماندنی تبدیل کنید، به دنبال این مرد باشید و متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. تور کاتماندو و صومعه های مسیر. علاوه بر این، افراد برای اهداف تجاری و تجاری در نرم‌افزار عامل تور دنیا را طی می‌کنند. چه برای تعطیلات، چه برای یک تعطیلات کوتاه در شهر یا یک سفر کاری، اقامتگاه عالی دارد. اگر در سفر مریض شوید و سرحال باشید، واقعاً می‌تواند دردناک باشد.

اروپا و آسیا. شما می توانید از نقاط برجسته شهر لذت ببرید و جواهرات پنهان را بدون ازدحام توریستی کشف کنید. این بدان معنی بود که ما باید شهر ویران شده را کاوش کنیم و قبل از اینکه هوا خیلی گرم شود، جلوی اسب تروا معروف ژست بگیریم. در سال 1887 ساخته شد و در ابتدا باغ تابستانی شهر نامیده شد. آنها تماس گرفتند و گفتند که در حال یافتن راننده هستند. بالاخره مردی پیش من می آید و می گوید راننده من است. خوشبختانه مردی در آنجا به اطلاعات من نگاه کرد و با شرکت تور تماس گرفت. این دومین تور من در 4 سال با این شرکت است و خدمات و تجربه کروز Dhow شگفت انگیز بود. ایستگاه دوم برای غواصی بود. من برای درخواست بازپرداخت 4 بار با White shark travels تماس گرفتم و بار دوم به من گفته شد که 25٪ از قیمت تور را در 5 روز پس می دهند. ما با صبحانه خداحافظی کردیم و سپس مردم در ساعات مختلف روز رفتند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تور استانبول نوروز – https://safaryaar.com/tour/istanbul-nowruz – دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما