اللهیار برای نجات هال سیتی وارد شد(عکس)

کد خبر : 1861422 |
05 دی 1401 ساعت 21:16 |
26K بازدید |

3
دیدگاه

هزار ایرانی هال سیتی در حضور جایگزینی در مقابل بلکپول نمایش تاثیر گذاشت.

اللهیار برای نجات هال سیتی وارد شد(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در ادامه رقابت‌های هفته بیست و چهارم چمپیونشیپ انگلیس، تیم فوتبال هال سیتی که اللهیار صیادمنش را پس از مدت‌ها در فهرست و فهرست نفرات ذخیره شده، از ساعت 18:30 امشب مقابل تیم رده بیست و دوم بلک‌پول قرار داد. قرار گرفت.

هال سیتی که در سه هفته گذشته چمپیونشیپ هیچ بردی به دست نیاورده و یک شکست و دو تساوی پیاپی داشت، در نیمه اول مسابقه امشب مقابل بلکپول هم موفق شد کار کند و با شکست یک بر صفر زمین را ترک کرد.

بلکپول در دقیقه 53 یک اخراجی داد و هفت دقیقه پس از آن هم اللهیار صیادمنش وارد زمین شد که ورود این خط ایرانی به حمله هال سیتی را تقویت کرد و شرایطی به گل وجود آورد تا این تیم از برنامه پیاپی به تساوی دست پیدا کند.

1785286

اللهیار که آخرین بازی خود را برای هال سیتی در هفته چهارم چمپیونشیپ انگلیس انجام داد و پس از آن به خاطر آسیب دیدگی چهار ماه و نیم از میادین دور بود، در دقیقه ۷۷ پس از اینکه در جناح راست زمین صاحب توپ شد، با یک تکنیک حرکتی. در کنار خط طولی و فریب مدافع مقابل، با پاس به عقب لِوی کویل را در موقعیت ارسال قرار داد تا سانتر او به گل تساوی تبدیل شود.

پاس صیادمنش به لِوی کویل و ارسال پای چپ این مدافع پیشتاخته به محوطه جریمه را اسکار استوپینان، کلمبیایی هال سیتی با ضربه سر تبدیل به گل کرد و نتیجه را به تساوی کشید.

یاران صیادمنش پس از دو تساوی متوالی، امشب هم با نتیجه یک بر یک به کارشان مقابل بلکپول پایان داد تا ۲۷ امتیازی شوند و موقتا در جایگاه بیستم چمپیونشیپ انگلیس قرار بگیرند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما