jeejowbanner

ارائه دهندگان اعتیاد را ترک کنید & یاد بگیرید که چگونه آن را به درستی انجام دهید

بازیلیان می گوید باید برای این کار آماده باشید. اگر آماده ترک سیگار هستید، به خواندن ادامه دهید تا بهترین نکات را برای لگد زدن آن قوطی ها به حاشیه یاد بگیرید. تری می‌گوید در مورد اینکه آیا باید نوشابه را در خانه نگه دارید یا نه، به شخص بستگی دارد. اگر ترک کردن آن ترسناک نیست، ممکن است بتوانید بدون آن در خانه خود بروید و احساس محدودیت یا گناه در اثر شکست را برانگیزد. اکنون زمانی است که باید به دنبال ترک سیگار باشید، اما نمی خواهید این بوقلمون سرد را انجام دهید. او گفت: «اگر واقعاً در مورد کمک به فرد مورد علاقه خود برای ترک سیگار جدی هستید، باید به عنوان طرفدار سیگار و ضد سیگار با آن برخورد کنید.

برنامه‌های درمانی 12 مرحله‌ای و سایر برنامه‌های درمانی ارائه شده توسط مراکز توانبخشی در لس‌آنجلس، رویکرد طولانی‌مدت‌تری دارند. دومین رویکرد مؤثر، تقویت انگیزشی است که مصاحبه انگیزشی نیز نامیده می شود. از این گذشته، سوء مصرف طولانی مدت مواد بخشی از زندگی را تشکیل می دهد و مغز و اعصاب حسی را به شکل بدتری تحت تاثیر قرار می دهد. درمان باید شامل توسعه مهارت‌های شناختی خاص باشد تا به مجرم کمک کند تا نگرش‌ها و باورهایی را که منجر به سوء مصرف مواد مخدر و جرم می‌شود، تنظیم کند، مانند احساس حق داشتن برای انجام امور به روش خود یا عدم درک عواقب رفتار خود. برخی از گروه‌ها بر مراحل خاص بهبودی (یعنی کناره‌گیری یا پیشگیری از عود) تمرکز می‌کنند، در حالی که برخی دیگر از افرادی که نگرانی‌های سلامت روانی دارند (یعنی اختلال اضطراب اجتماعی یا مشکل در مدیریت خشم) حمایت می‌کنند. بریکر گفت که داروهایی که پزشکان ارائه می دهند به وضعیت خاص شما بستگی دارد. او گفت که پزشکان می توانند برای مهار هوس سیگار و کنترل بیشتر آنها دارو تجویز کنند.

اگر بیماران احساس کنند توسط پزشکانشان به خاطر سیگار کشیدن مورد قضاوت قرار می گیرند، ممکن است در مورد آن دروغ بگویند. تنظیم قوانین سختگیرانه در مورد نوشابه ممکن است ترک آن را سخت تر کند. ترک بوقلمون سرد ممکن است برای برخی کارساز باشد، اما به گفته تری، تعیین اهداف کوچکی که می توانید به طور واقع بینانه به آنها برسید، به احتمال زیاد به شما در ایجاد عادات سالم طولانی مدت کمک می کند. Popular Science توصیه می کند که هر 15 دقیقه یک تایمر تنظیم کنید، به شما این امکان را می دهد که همه برنامه های خود را بررسی کنید و سپس گوشی خود را به سمت پایین در جایی در محدوده دید خود قرار دهید.

ساینس Popular نوعی روش افراطی را توصیه می کند تا با ایجاد پوشه برای هر برنامه و قرار دادن آنها در صفحه آخر صفحه، از بررسی برنامه های رسانه های اجتماعی خود خسته شوید. اینستاگرام را از صفحه اصلی خود حذف می کنید و آن را در جایی در یک پوشه پنهان می کنید تا دسترسی به آن زمان بر باشد. پس از اولین تور من در خانه ارچارد، خانه آلکات، جایی که او «زنان کوچک» را نوشت، در برنامه تعطیلات سالانه آنها داوطلب شدم، جایی که با بازی در اسکیت در کنار دختران دیگر همسن خودم، صدایم را پیدا کردم. اگر بعد از درمان سم زدایی وارد یک برنامه توانبخشی می شوید – که باید – پس باید بتوانید راهنمایی هایی را در مورد نحوه مدیریت PAWS در اولین بار و زمانی که هنوز تحت مراقبت متخصصان هستید دریافت کنید.

همه اینها دلایلی هستند که چرا هیچ کس نباید بدون نظارت پزشکی در مرحله سم زدایی سعی در غلبه بر اعتیاد به الکل داشته باشد. اختلال مصرف الکل یا اعتیاد به الکل، یک اختلال پزشکی پیچیده و پیشرونده است که منجر به مصرف اجباری الکل می شود. تا قبل از آزمایش اخیرم، 40 سال است که تقریباً هر روز کافئین مصرف می کردم و مصرف من به تدریج افزایش یافته است. با توجه به اینکه نوشابه های معمولی (غیر رژیمی) به اندازه آب نبات حاوی قند هستند (و پروتئین، فیبر یا چربی ندارند)، جای تعجب نخواهد بود که کاهش مصرف نوشابه فواید زیادی به همراه داشته باشد.

هر چه مقدار دوز را در فواصل منظم کاهش دهید تا زمانی که دیگر از نظر فیزیکی به دارو وابسته نباشید. بازیلیان می گوید، ممکن است با تطبیق بدن با مصرف کمتر کافئین، علائمی مانند افزایش خستگی، سردرد و نوسانات خلقی را تجربه کنید. DTs می تواند تهدید کننده زندگی باشد زیرا شدیدترین علائم آن لرزش بدن و تشنج است. چند راه متداول برای مسدود کردن یا محدود کردن بازی های آنلاین وجود دارد. از دنبال نکردن آنها چیزی برای از دست دادن وجود ندارد، اما چیزهای زیادی به دست می آورید – کنترل خود را دوباره به دست می آورید.

برخی از افراد ممکن است سعی کنند به تدریج استفاده از آنها را کاهش دهند، که ممکن است برای برخی از مواد موثرتر و کمتر خطرناک باشد. رابطه خود با نوشابه را در نظر بگیرید، هر چند که ممکن است خنده دار به نظر برسد. من در آن رابطه بسیار تنبل بودم. اگرچه دقیقاً یکسان نیست، اما شبیه این است که یک نفر بتواند بادام زمینی بخورد در حالی که دیگری مجبور است به هر قیمتی از بادام زمینی اجتناب کند. این بدان معنی است که به طور مصنوعی می تواند فعالیت دوپامین را افزایش دهد و باعث ایجاد احساس سرخوشی در فرد شود. اساساً این بستگی به شخص دارد که چه زمانی هوس ها در نهایت متوقف شود – اگر هرگز. با این حال، قانونی بودن تبلیغات بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید. گالیاتساتوس گفت که هرگز به بیماری برخورد نکرده است که از قبل نمی‌داند سیگار کشیدن مضر است، بنابراین توصیه می‌کند هنگام توسل به کسی که سیگار می‌کشد از این بحث اجتناب کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ترک اعتیاد – camppadideh.com – لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما