احیای «دانسین» به بوگی در برادوی در ماه مارس

در سال 1978، باب فوسه ادای احترامی به هنر مورد علاقه‌اش با نمایشی به نام «Dancin’» به نمایش گذاشت که بیش از چهار سال ادامه داشت.

این نمایش با ترکیبی از فرم‌های رقص و سبک‌های موسیقی، به طرز معروفی پرمشقت بود و از آن زمان به برادوی بازنگشته است، علیرغم تلاش برای انجام این کار ۱۵ سال پیش. اما اکنون گروه جدیدی از هنرمندان، به رهبری یکی از بازیگران اصلی سریال و با حمایت دختر فوسه، در حال طراحی مجدد نمایش هستند و اوایل سال آینده آن را به برادوی بازمی‌گردانند.

این بازسازی که اکنون “Bob Fosse’s Dancin” نام دارد، قرار است اجراهای خود را از 2 مارس آغاز کند و در 19 مارس در تئاتر Music Box افتتاح شود. کارگردانی آن بر عهده وین سیلنتو است که بازیگر اصلی بود.

فوسه در سال 1978 گفت این نمایش “درباره لذت مطلق از رقصیدن است.”

“بالاخره، شما به باله می روید، انتظار ندارید که یک باله با دیگری ربطی داشته باشد، درست است؟” او گفت. «رقص ها به تنهایی کار می کنند، یا کار نمی کنند. من احساس می‌کنم که دارم برخی از انتظارات بسیار سفت و سخت را نسبت به آنچه که یک موزیکال باید باشد، برآورده می‌کنم. خوب، چه لعنتی، من بهترین چیزی را که دارم می دهم.»

تولید اصلی، منتقد نیویورک تایمز در آن زمان، ریچارد ادر، را خوشحال نکرد، که نمی‌توانست فقدان طرح داستان را بپذیرد، و نوشت: «مثل فراستینگ است که استقلال خود را از کیک اعلام می‌کند». اما ظاهراً بسیاری از مردم با فراستینگ خوب بودند: نمایش برای 1787 اجرا اجرا شد.

این احیاء در اوایل امسال در تئاتر Old Globe در سن دیگو پیش از برادوی اجرا شد. San Diego Union-Tribune آن را «تولید تماشایی از منظره و صدا» نامید. و مهمتر از همه، رقصیدن.»

رقص Fosse برنده تونی توسط کریستین کولبی ژاک، که همچنین یکی از اعضای شرکت اصلی بود، “تکثیر” می شود. “بازسازی رقص اضافی” توسط کورین مک فادن هررا انجام می شود. کریستن چایلدز، نمایشنامه نویس با “مشاوره متنی و مطالب اضافی” اعتبار دارد.

تهیه کننده اصلی سریال جوی پارنز است. طبق گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این مبلغ 15 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما