آیا با آینه ها دست و پنجه نرم می کنید؟ بیا حرف بزنیم

از آینه های حمام با نورپردازی مدرن گرفته تا قطعات دیواری آنتیک سفارشی، وظیفه ما این است که به شما کمک کنیم احساس کنید خانه، مهمان نوازی، خرده فروشی و فضاهای تجاری شما نماینده مردم داخل هستند. از آنجا که آینه LED دارای نور جلو و نور پس زمینه است. همچنین دارای عملکرد حافظه است که می تواند دمای 4500 کیلویی نور مانند من را بازیابی کند. 【طراحی ضد مه】 آینه حمام IOWVOE با عملکرد ضد مه طراحی شده است تا حتی پس از حمام نیز شفاف بماند. یک تکه روزنامه مچاله شده پارچه ای عالی برای تمیز کردن پنجره یا آینه است. از تمیز کردن پنجره ها در زمانی که خورشید مستقیماً به آنها می تابد خودداری کنید. روزنامه همچنین می تواند اسفنج خوبی برای تمیز کردن پنجره ها بسازد. 【صرفه جویی در انرژی و ایمن】 دارای رتبه IP44 که می تواند با خیال راحت در حمام استفاده شود. حمام ها معمولاً فضاهای کوچکی در خانه شما هستند، بنابراین آویزان کردن یک آینه بزرگ در اینجا می تواند اتاق را از احساس کلاستروفوبیک جلوگیری کند. دو خانواده اصلی OLED وجود دارد: آنهایی که مبتنی بر مولکولهای کوچک هستند و آنهایی که از پلیمرها استفاده می کنند. این کار نقاط کور را بهبود می بخشد و علاوه بر این ایمنی کودک را افزایش می دهد، زیرا بچه های کوچک اغلب کوچکتر از آن هستند که از داخل کامیون دیده شوند. می توانید اینها را برای کاهش نقاط کور قرار دهید.

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید هر حمام فقط می تواند یک آینه داشته باشد. آینه باید در سطحی قرار گیرد که بیشتر افراد بتوانند خود را ببینند و دیوار بتواند آن را نگه دارد. اگر قادر به دیدن 200 فوت (61 متر) یا بیشتر در پشت سمت چپ خودرو هستید، باید آماده باشید. در ازای چنین ویژگی های جایزه، آنها معمولاً هزینه بیشتری نسبت به ویژگی های قابل حمل دارند. معمولاً آینه های بکسل قابل حمل به حداقل مونتاژ نیاز دارند، در حالی که ممکن است بخواهید نصب حرفه ای را برای مدل های دائمی در نظر بگیرید. سپس، به این فکر کنید که چند بار یدک کشی می کنید تا تصمیم بگیرید که آیا آینه بکسل دائمی یا قابل حمل بهتر نیازهای شما را برآورده می کند. سپس پایه پایینی را به گلگیر بالای لاستیک جلو وصل کنید. برای آینه های پایه گلگیر، باید کاپوت وسیله نقلیه خود را باز کنید تا پایه ها را روی گلگیر در خط کاپوت بچسبانید. اساساً، آینه بکسل را به بالا و پایین آینه جانبی موجود خود می‌بندید، سپس بند را محکم می‌کشید تا به طور ایمن به وسیله نقلیه متصل شود.

آینه های نصب درب به طور مشابه عمل می کنند، با این تفاوت که آنها را در درب های سرنشین و راننده وصل می کنید. بنابراین آینه ها باید تا حد امکان از سطح زمین زیر راننده منعکس شوند. نصب دائمی آینه بکسل اغلب شامل برداشتن پانل های درب راننده و سرنشین است که ممکن است بدون آسیب رساندن به خودرو انجام شود. به همین دلیل است که بکسل ایمن شامل ارزیابی دید شما و در صورت لزوم نصب آینه های بکسل جانبی می شود تا اطمینان حاصل شود که می توانید تمام ترافیک و موانع اطراف خود را ببینید. خوشبختانه، آینه ها این امکان را برای رانندگان فراهم می کند تا بیشتر جاده را ببینند و چرخش سریع سر برای بررسی نقاط کور یا پشتیبان گیری معمولاً تنها اقدام فیزیکی لازم است. نقاط کور به طور کلی یک خطر بزرگ در رانندگی است و بزرگ‌نمایی آن مناطق هنگام یدک‌کشی می‌تواند خطرناک باشد. چرا با یکی از آینه های تزئین شده خود تأثیری ایجاد نکنید یا حتی از آینه های بزرگ حمام و قاب چوبی استفاده نکنید. مدل ژاپنی قرار بود در ژوئن 2014 تحویل شود که شامل 20 دستگاه کوپه، 5 دستگاه رودستر، انتخاب 6 رنگ بدنه (Fire Opal Solid، Obsidian Black metallic، Elysium Silver metallic، AMG Imola Gray (پریمیوم)، Designo Magno Graphite ( مات) (پریمیوم)، دیزاینو میستیک سفید 2 (پرمیوم))، روکش داخلی چرم مشکی دیزاینو ناپا با دوخت الگوی الماس نقره ای در پانل وسط در، وسط صندلی. پوشش سقف آنتراسیت، انتخاب از 3 رنگ رویه نرم برای رودستر (مشکی، بژ، قرمز)، آینه‌های جناحی فیبر کربنی، سیستم صوتی Bang & Olufsen BeoSound AMG و دیسک‌های ترمز Carbon-سرامیک AMG اختیاری.

کاپریس: صندلی‌های چرمی ممتاز، سیستم سرگرمی صندلی‌های عقب با صفحه‌نمایش‌های LCD دوقلو و پخش‌کننده DVD، کنترل تهویه مطبوع سه منطقه‌ای صندلی‌های عقب، روکش‌های آلومینیومی برس‌خورده، سیستم صوتی ممتاز Bose، صندلی سرنشین جلو با تنظیم برقی ۸ جهته، چراغ‌های جلوی دو زنون ، واشر چراغ جلو، آینه های جانبی گرم شونده، دستگیره درها با رنگ کرومی، رینگ های آلیاژی 18 اینچی و سیستم تعلیق اسپرت. بازگرداندن نهایی قدرت توسط تاکر به سیستم های Defiant، T'Pol را قادر می سازد تا وضعیت Enterprise را نظارت کند. سوئیچ ضد مه مستقل: سوئیچ ضد مه را روشن کنید، نوار ضد رطوبت به طور خودکار مه مشکل را از بین می برد، دیگر نیازی نیست نگران بخار باشید و آن را به صورت دستی بردارید. بر خلاف سایر ON/OFF و Anti 2-in-1 سوئیچ مه، حالت سوئیچ مستقل ما می تواند انرژی برق بیشتری را ذخیره کند و پول بیشتری را ذخیره کند. در بسیاری از مواقع، اگر تریلر شما از وسیله نقلیه ای که آن را حمل می کند عریض یا بلندتر باشد، تریلر مسیر دید شما را مسدود می کند و ممکن است کارکرد آن خطرناک باشد. اندازه تریلر شما ارتفاع آینه اضافه شده و طول مورد نیاز را تعیین می کند. مدل پایه DX به LATCH، سیستم ضد سرقت ایموبلایزر، شیشه های برقی، چراغ های روشنایی در روز (DRL)، چرخ های فولادی 15 اینچی با روکش، تنظیم ارتفاع صندلی راننده و سایر ویژگی ها مجهز شده است. کافی است دکمه سوئیچ روشن/خاموش را به مدت 3 ثانیه لمس کنید تا شدت نور را از حالت عادی به روشن‌ترین تغییر دهید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با آینه کاری وب سایت خود باشید.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما